Adeon Dopravní značení – postup aktivace

Velice nás těší Váš velký zájem o naši aplikaci ADEON Dopravní značení. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli Vám připravit krátký a přehledný návod pro aktivaci licence tohoto rozšíření.

AutoCAD dopravní značení

Aktivace tohoto add-in balíčku pro AutoCAD Civil 3D a AutoCAD je velice rychlá a jednoduchá – jak tedy na ni?

Buďto ze samotné spuštěné aplikace Dopravního značení nebo z dříve zveřejněného článku o vydání tohoto rozšíření víte, že je Vám k dispozici karta Servis, která slouží pro editace značení, tvorbu výkazů a zároveň obsahuje i část s informací o Vaší licenci a její době exspirace. Pojďme právě z této karty aktivovat:

Aktivace aplikace ADEON Dopravní značení z trial verze aplikace a prodloužení již aktivní licence

  • pro aktivaci, případně prodloužení licence přejděte v aplikaci ADEON Dopravní značení na kartu Servis,
  • jak je z následujících obrázků zřejmé, ve spodní části karty Servis naleznete informaci o platnosti licence (např. Trial či datum konce platnosti licence, pokud již máte aktivováno) a také tlačítko Aktivace licence

Karta_Servis  Karta_Servis-prodlouzeni licence

  • Právě tlačítko Aktivace licence spouští proces licencování, jeho výběrem dojde k zobrazení okna Registračního dialogu,

Registracni_dialog

  • v okně Registrační dialog není třeba nic vyplňovat, jen zvolte možnost Žádost o registraci, kde prosím vyplňte Vaší emailovou adresu a informace o Vaši společnosti a tuto zprávu následně odešlete tlačítkem Odeslat žádost.

 

  • po odeslání žádosti Vám bude úspěšnost odeslání zobrazena v následujícím okně, které již jen prosím potvrďte tlačítkem OK.

potvrzeni_o_odeslani_zadosti

Poznámka: V případě restrikcí ve Vaší firemní síti může nastat situace, že nedojde k odeslání mailu žádosti vytvořené skrze tento zmínený formulář. V tomto případě prosím využijte tlačítek zvýrazněných v následujícím obr. pro zkopírování emailu příjemce (adeonDZ@adeon.cz) a Vašich registračních údajů do Vámi použivaného mailového klienta, jak je naznačeno v násleujicím obrázku.

Jakmile Vámi vygenerovanou žádost obdržíme, zkontrolujeme ji a v co nejkratším termínu Vám zpětně zašleme aktivační kód emailem na Vámi zadanou adresu z registrační žádosti. Následně již je jen třeba:

  • spusťte opět Registrační dialog
  • pomocí např. klávesové zkratky ctrl+c zkopírujte do schránky Windows obdržený aktivační klíč a vložte jej v okně Registračního dialogu tlačítkem – Vlož registrační informace a toto vložení potvrďte tlačítkem Registruj  a následně ukončete tento dialog tlačítkem OK

Registracni_dialog-vlozni_reg_kodu

  • správná aktivace licence je opět potvrzena oknem, které jen potvrďte tlačítkem OK – tato potvrzovací okna jsme si mohli odpustit, ale na druhou stranu si myslíme, že je lepší být informováni o postupu aktivace dostatečně, než-li si nebýt jistí, že vše probíhá jak má

potvrzeni_registrace

Platnost takto získané licence si opět můžete zkontrolovat na kartě Servis v sekci Platnost licence do:, například tedy:

aktivni_licence_do

Kompatibilita aplikace

Aplikace dopravního značení je kompatibilní s Autodesk AutoCAD a Civil 3D, konkrétní verze dle aktuální aplice Dopravního značení.

civil3dlogo    AutoCAD logo

V případě zájmu o produkt aplikaci ADEON Dopravní značení přejděte na náš e-shop a nebo kontaktujte Vašeho obchodníka ADEON CZ, případně naše obchodní oddělení.

 

 

Napsat komentář