ADEON Dopravní značení 2020

S novým rokem, již tak trochu i tradičně, přicházíme s novými verzemi řešení pro infrastrukturu, a to jak již se zmíněnými ucelenými řešeními pro silničáře, kolejáře a další od našeho partnera CGS Labs, jejichž jsme výhradním distributorem, tak i s dalšími, jako je aplikace ADEON Dopravní značení, tentokrát s označením verze 2020.

AutoCAD dopravní značení

Nová verze aplikace ADEON Dopravní značení 2020 přináší úpravy, optimalizaci a doplnění stávajících značek především díky tipům, které nám přicházejí od Vás, uživatelů, což je perfektní. Naše appka se dále dočkala velké změny a to rozšíření o celou novou knihovnu rušeného dopravního značení.

Rozšíření knihovny značení

Knihovna dopravního značení byla optimalizována a doplněna, jako např. u Výstražníku AŽD 97 o varianty s dopravní značkou A32a a A32b.

Dále byla přidána možnost vkládat normovaný text vypsáním dialogu:

A řada dalších úprav v blocích SDZ i VDZ.

Nová knihovna pro rušené značení

Největší novinkou verze 2020 je zmíněná přidaná třetí knihovna a to pro Rušené dopravní značení. V té je obsažena kompletní knihovny svislého i vodorovného dopravního značení, včetně podélných čar.

Přístupnější změna značení

Další novinkou, kterou chceme vyjít vstříc rychlosti práce je přidání malých nenápadných tlačítek sloužících pro změnu značek Návrh (modré) / Stávající (šedé) / Rušené (oranžové) rovnou z jakékoli palety značek.

Výkazy

Samozřejmostí je, že funkce výkazů byla upravena a rozšířena o vykazování nové knihovny rušeného značení.

A samozřejmě výstup do Excelu byl rozšířen také:

Poděkování a možnost zasílání tipů pomocí aplikace

Budeme se trochu opakovat, ale v tomto případě je to třeba. Chtěli bychom poděkovat všem našim uživatelům, kteří nám zasílají tipy pro úpravy a doplnění. Jsme rádi, že jste spokojeni a věnujete svůj čas na zaslání cenných podnětů.

Nebojte se tedy využít přímou možnost zaslání skrze appku značek, viz obr výš, případně samozřejmě s jakýmikoli dotazy a podněty mne neváhejte kontaktovat – Michal Kostelecký.

[bs_button size=“lg“ type=“info“ value=“Aplikaci najdete na eshopu“ href=“https://eshop.adeon.cz/dopravni-znaceni/“]

 

 

 

Postup aktivace

Po reinstalaci původní aplikace ADEON Dopravní značení následně prosím již pokračujte s aktivací, jak jste zvyklí dle Postupu aktivace a to i v případě aktivace modulu ADEON nástrojů pro Civil.

Kompatibilita aplikace

Aplikace dopravního značení 2020 je kompatibilní s Autodesk AutoCAD a Civil 3D verzí 2015 – 2020.

civil3dlogo    AutoCAD logo

Napsat komentář