ADEON Infrastructure Roadshow 2017

Ačkoli jsem s Vámi, našimi uživateli, v každodenním kontaktu při školeních, konzultacích či při řešení tech. dotazů, rozhodli jsme se s kolegy uspořádat 26. 10. 2017 v Hradci Králové komorní setkání zaměřené na moderní trendy v oblasti projekčních software pro infrastrukturu a nastínit možnosti BIM, tak jak jej vidí i naši partneři a zákazníci, jako např. společnost SKANSKA, jakožto leader BIM nejen v ČR.

S ohledem na dnešní potřeby a v blízké budoucnosti očekávané nároky na projekční software jsme se rozhodli uspořádat právě akci zaměřenou na trendy v oblasti infrastruktury a seznámit Vás s nástroji, které pro Vás máme připraveny, případně připravujeme ve spolupráci s domácími i zahraničními partnery, kteří se mají opravdu čím pochlubit.

Víme, jak jste prací zaneprázdněni a tak Vás čeká přiměřeně dlouhý, uvolněný program v přátelské atmosféře. Nabízíme Vám možnost nabytí užitečnými informací a rozšíření si obzoru nejen v projekčním software – projektování železnic, silnic, vodních toků a trubních či kabelových sítí, včetně nahlédnutí do „kuchyně“ tvorby moderního zaměření a laser scanu až po inspiraci, jak na BIM a procesy s tímto spojené nahlíží leader v aplikaci této cesty společnost SKANSKA. V neposlední řadě tak můžete svou návštěvu pojmout jako možnost setkat se jak s námi, tak mezi sebou a vyměnit si užitečné informace, kontakty, názory a zkušenosti.

Co nás tedy čeká?

Do celé akce nás uvede Václav Škarka, ze společnosti Adeon CZ, který má široký přehled a znalosti v oblasti projekčního software a legislativy BIM, nejen pro pozemní stavby.

Následně se dovíme od Tomáše Lendvorského, ze společnosti Autodesk, jeho osobní zkušenosti a zkušenosti společnosti Autodesk při aplikaci postupů v BIM projektování z praxe.

Poté Vám předvedeme nástroje, kterými se Vám snažíme ulehčit a zpřesnit projekční práci interními produkty ADEON a produkty našich blízkých partnerských společností.

Následující sekce je věnována kompletnímu infrastrukturnímu portfoliu partnerské společnosti CGS Labs, jako je zcela bezkonkurenční software pro železnice Ferrovia, dále silničářské řešení Plateia a Aquaterra pro vodní toky a další nástroje. Těmito řešeními Vás provede senior product manager Leon Leban, CGS Labs.

Předposlední vystoupení Josefa Žáka, ze společnosti SKANSKA, je zaměřeno na příklady realizace BIM v této společnosti. Získáte tak jistě cenné informace o aplikaci těchto pracovních postupů ve velmi zajímavém prostředí nadnárodní společnosti k aplikaci BIM na české podmínky.

Posledním vystoupením je Bohumil Michalík, G4D, který Vám představí moderní možnosti sběru, zpracování a výstupy dat z oblasti geodetického zaměření a tvorby 3D modelů terénu.

Kdy a kde se na Vás budeme těšit?

  • 26. 10. 2017, první prezentace začíná v 9:30
  • Centrum andragogiky (K Dolíkám 809/8b, 503 11) Hradec Králové

Oficiální část programu je plánována do 12:15, poté bude následovat diskuse pro zájemce např. nad řešeními CGS Labs (Ferrovia, Plateia, Aquaterra apod.).

Napsat komentář