Autopath – nauč se a ušetři

O našich obalovnách Autopath již víte, tato skvělá aplikace v roce 2018 oslaví 20 let své existence a tak se chystáme oslavovat, jak jinak než obří slevou, což platí i pro další produkty jako je železničářská Ferrovia, silničářská Plateia a další!

autopath 30 sleva

 

Ačkoli to u nás nebývá zvykem, rozhodli jsme se nakonec i na blogu zmínit, že tu máme příchod výjimečného jubilea – obalovky Autopath se nám chystají oslavit 20 let. Vzhledem k těmto kulatinám Vám nyní nabízíme možnost pořízení si trvalé licence (sleva platí i na její předplatné na 1 rok) či nájmu na 1 a 2 roky a se slevou 30% a to platné do 15. 12. 2017.

40_offTo samo osobě je myslím příjemná zpráva. Nic méně, jsme na blogu a ten by měl mít informativní a vzdělávací charakter, takže jsme pro vás – informací chtivé uživatele, připravili bonus, na který dosáhnete jen vy, naši čtenáři a to navíc slevu 10%, tedy celkem 40% sleva na pořízení Autopath LT či PRO. A jak na ni? Jednoduše, stačí shlédnout jeden z webinářů k obalovkám Autopath, dozvědět se tak zajímavé informace o programu a sleva 40% je Vaše.

Termíny konání seminářů:

  • 26. 10. 2017
  • 16. 11. 2017
  • 30. 11. 2017
  • 12. 12. 2017

V těchto dnech je pro Vás připraveno celkem 8 webinářů (online seminářů) konaných v různý čas, abychom zvýšili pravděpodobnost Vaší účasti. Pro získání práva na slevu 40% je nutné pouze:

  • Přihlásit se na Vám vyhovující termín konaní semináře.
  • A zaslat také tuto zprávu alespoň 24h předem emailem i nám.

Ve shodném termínu vám také nabízíme akční slevy až 50% na zmíněné produkty Ferrovia, Plateia a další. V případě zájmu o více informací se na nás neváhejte obrátit.

 

V případě zájmu o produkt Autopath PRO či Autopath LT přejděte na náš CAD e-shop a nebo kontaktujte Vašeho obchodníka ADEON CZ, případně naše obchodní oddělení.

AutoCAD logo  civil3dlogo  Bricscadlogo

Napsat komentář