BIM Open 2018 – Konference nejen o BIM v Infrastruktuře

Ve spolupráci s firmou Autodesk, Obcí Architektů a dalšími jsme pro vás připravili další ročník BIM konference na Moravě. Tento již tradiční třetí ročník se uskuteční 25.9.2018 v Ostravě.

Co vás čeká?

Program plný praktického využití BIM v projekci, na stavbě a pro investory. Také BIM pro infrastrukturní projekty, správa a komunikace BIM dat.

  • 12 řečníků
  • Ukázky reálných BIM projektů
  • 19 přednášek
  • Praktické workshopy nejen s Autodesk Revitem a Civilem 3D

Potkejte se s certifikovanými Autodesk techniky, zeptejte se na cokoliv, co vás v programech tíží. Vyzkoušejte si praktické BIM činnosti v Revitu za dohledu našich konzultantů. Dozvíte se vše od konkrétních BIM úkonů v Revitu, AutoCADu, Navisworksu, Civilu 3D a dalších. Také vám odprezentujeme jaký je stav zavádění BIM na vládní úrovni a co můžete očekávat do dalších let. Ve spolupráci s partnery jsme pro vás připravili i řadu doprovodného programu.

Doprovodný program

Máme pro vás spolu s  partnery připraven bohatý doprovodný program. Vyzkoušejte si na místě virtuální realitu, rozšířenou realitu, velkoformátové skenery FARO, letecké skenování a pomocí dronů, 3D tisk stavebních modelů a spoustu dalšího.

Kdy a kde?

[bsnotification type=“alert-info“ close=“false“ ]25. září 2018, Ostrava – Multifunkční aula GONG, Dolní Oblast Vítkovice – Přidat do kalendáře[/bsnotification]

Registrace

[bsbutton style=“btn-danger btn-lg“ icon=“fa fa-calendar“ align=“left“ type=“link“ target=“false“ title=“Registrace na BIM Open“ link=“https://bimopen.adeon.cz/?utm_source=Civil3Dblog&utm_medium=tlacitko&utm_campaign=BimOpen2018″ linkrel=““]

Pro koho je akce určena?

Architekti a projektanti stavebních a infrastrukturních projektů

  • Dozvíte se potřebné kroky, které se týkají přímo vás při zavádění BIM při práci s CAD programy.

Manažeři stavebních firem

  • Zavádíte nebo chcete zavést BIM? Co pro to musíte udělat? Na co naráží ostatní firmy při zavádění jako je Skanska, Hutní Projekt Frýdek Místek a další? Jaký se posunuje zavádění BIM na vládní úrovni a co od vlády můžeme další roky čekat?

Investoři

  • Role investora je při uplatnění BIM velmi důležitá. Osvícení investoři na BIM slyší stále víc a víc, protože BIM – to jsou přece ušetřené peníze. Seznamte se s aktuálními možnostmi efektivní komunikace se všemi členy stavebního procesu a přesnějším a rychlejším posuzováním stavby.

Školy

  • Chcete vědět jak v praxi firmy fungují s CAD programy jako je AutoCAD, Revit a Civil 3D při nasazování BIM ve stavebních a infrastrukturních projektech? Ať už jste učitel nebo žák a chcete se zorientovat na reálných ukázkách z praxe, pak je konference pro vás.

 

Partněři akce

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář