Konference BIM OPEN 2020 – nejen o BIM v infrastruktuře prakticky

Jak jsme uveřejnili již v září loňského roku, tak plníme – je tu další ročník naší úspěšné konference BIM OPEN, pro všechny zájemce o uplatnění metod informačního modelování staveb. Konference je zaměřená na konkrétní využití digitalizace pro pozemní a liniové stavby. Společnosti, úspěšně využívající BIM procesy v praxi, vás seznámí se svými zkušenostmi s uplatněním těchto postupů na reálných projektech.

[bs_button size=“lg“ type=“info“ value=“Registrace a více informací“ href=“https://bimopen.adeon.cz/?utm_source=civil3dblog.cz&utm_medium=referral&utm_campaign=BIMOpen2020&utm_content=ClanekPozvankaTlacitko“]

Co Vás čeká?

Věříme, že se nám letos na BIM OPEN 2020 povedlo pro vás připravit hodnotný program, naplněný zkušenostmi manažerů firem, investorů, architektů, projektantů a vhodným softwarovým řešením. Zaměřili jsem se opět na praktické prezentace s reálným využíváním BIM procesů v praxi a jsme rádi, že se nám tyto přednášky podařilo navýšit a stejně tak jsme i navýšili celkový počet reálných prezentovaných projektů a to na 10.

Budete tak seznámeni s praktickým využitím BIM v projekci, na stavbě a pro investory, s BIM pro infrastrukturní projekty, správou dat a datovou komunikace v prostředí BIM a celou řadou dalšího zajímavého a praktického obsahu. A co Vás tedy čeká:

  • 25 řečníků,
  • 10 konkrétních projektů z praxe,
  • 23 přednášek,
  • 32 partnerů s doprovodným programem,
  • 4 místnosti praktických workshopů s BIM aplikacemi.

Kdy a kde?

22. září 2020
Ostrava – Multifunkční aula GONG, Dolní oblast Vítkovice

 

Napsat komentář