Konec léta s ADEONem

Vypadá to, že teplo již skončilo. Pojďme si tedy jen krátce zrekapitulovat, co jsme společně a pro Vás ještě v nedávných teplých letních dnech připravili a co nás také ještě čeká.Ačkoli jsme s Vámi, našimi uživateli, v každodenním kontaktu (mail, Skype, telefon, on-line vzdálená podpora, Helpdesk a samozřejmě výjezdy k Vám na konzultace a školení apod.), připravujeme pro Vás i další akce, případně se jiných zúčastňujeme i my, abychom byly stále v obraze, měli pro Vás zajímavá řešení a samozřejmě pracovali na vývoji nabízeného SW. Pojďme si jen krátce shrnout ty nejdůležitější.

V letošním roce jsme pro Vás připravili konferenci ADEON BIM OPEN 2018 konanou v Ostravě, zároveň jsme se účastnili i dalších zajímavých a důležitých akcí pořádaných Autodeskem a naší partnerskou společností CGS Labs. Na nadcházející rok již nyní plánujeme pokračování naší BIM Open konference a tak nám dovolte jen krátké ohlédnutí za tím nejdůležitějším s ohledem na infrastrukturu. Kolegové strojaři tak prominou, že opomenu jejich letošní opět velmi úspěšné tažení ADEON Roadshow.

BIM Open 2018

BIM OPEN 2018 zaznamenala v letošním roce obrovský zájem, nejenom z řad našich uživatelů. Všechny sekce konané konference byly hojně posluchači navštíveny, za co jsme moc rádi. Váš zájem nás tak motivuje k pořádání dalších akcí, kde se nejen dozvídáte, co jako ADEON CZ nabízíme, vyvíjíme, plánujeme, ale především Vám jsou poskytnuty informace z využití dodávaných řešení, služeb a zkušeností z praxe. Na některé příspěvky z BIM Open 2018 se můžete podívat na našem YouTube kanále. Bohužel, jak to tak bývá, zákon schválnosti zafungoval a z technických důvodů není zatím dostupná sekce Infrastruktury, ale nevadí, připravujeme články a videa, která Vám absenci vynahradí, i zde na našem blogu Civil 3D.

Dovolte nám tedy ještě jednou poděkovat za Vaši účast a aktivní přístup a opět se těším na shledanou na dalším ročníku BIM OPEN v příštím roce. Pro ty, kteří pátrají ještě po setkáních nejen s námi pro letošní rok, můžeme Vás pozvat např. na odborný seminář RDIT 2018. V příštím roce také plánujeme setkání s Vámi v Praze.

BIM Open 2018 Ostrava

CGS Labs Technical Training

Naše partnerská společnost CGS Labs pořádala, jako ostatně každý rok na konci léta, technickou konferenci, kde se přestavují obchodní vize, ale především technické novinky, ať již pro připravované nové verze kompletního řešení pro silniční a kolejovou dopravu vydávané vždy na podzim, tak krátkodobé až dlouhodobé vize vývoje. Musíme přiznat, že budoucnost vývoje produktů CGS Labs vypadá velice dobře a i Vy se můžete již začít připravovat na zajímavé novinky, na kterých společně s CGS Labs pro český trh pracujeme a to pro software Plateia i Ferrovia a také novinky pro Autopath, které s novou verzí přijdou.CSG logoCo se obchodní stránky týká, to nejdůležitější, tedy způsob licencování zůstává u našich produktů CGS Labs zachováno, k dispozici jsou tedy trvalé licence – lokální či síťové i pronájmy – lokální či síťové. Můžeme Vás také ubezpečit, že změna licencování není ani plánována.

Komplexní řešení venkovních sítí Sewer+

Nově pro Vás máme jako výhradní distributor také připraveno komplexní řešení pro projektování a správu venkovních sítí a to především kanalizace (gravitační a tlakové), vodovodů, plynovodů a datových či elektrických podzemních vedení Sewer+ s podporou dynamického modelu a BIM.

Sewer+ je nadstavbovým řešení pro široké portfolio CAD platforem a to AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD MAP 3D. Kombinace programu Sewer+ a AutoCAD Civil 3D v sobě přináší benefity jako je např. možnost kombinace různých druhů modelů terénů (DMT/DTM) a široké možnosti jejich editace. Program však obsahuje i vlastní modelář terénu a proto jsou podporovány i obecné CAD platformy, jako zmíněný Autodesk AutoCAD, tak CAD platformy BricsCAD a ZW CAD.

Napsat komentář