Nové verze infrastrukturních řešení CGS Labs 2020 od ADEON CZ

S radostí Vám můžeme oznámit, že nové verze infrastrukturních řešení pro kolejáře, silničáře a vodohospodáře jsou tu. Pojďme se tedy podívat na to, jaké novinky společně programy obdržely.

      

Jak již bylo výše zmíněno, připravili jsme pro Vás nové verze produktů řady CGS Labs pro projektování kolejových tratí, pozemních komunikací, vodních cest a vlečných křivek s označením 2020. Jednotlivé produkty s sebou přinášejí spoustu novinek a lokalizačních prvků, které uživatelé kladně ohodnotí. S jednotlivými novinkami Vás postupně seznámíme, pojďme se nyní podívat na vylepšení, která prochází napříč tímto uceleným řešením.

Nový instalační balíček

Velkou novinkou je nový instalační balíček, který je poskytován jako „vše v jednom“. Uživateli je poskytnuta instalace obsahující veškerý infrastrukturní software CGS Labs, který má velikost jen necelých 850 MB, na Vás poté je, výběr, který zakoupený software nainstalujete, případně chcete vyzkoušet, ten označíte, zvolíte jazykovou lokalizaci a následně proběhne automatický instalační proces.

Nový licenční správce

Je pro Vás také připraven zcela nový licenční správce, který by měl proces licencování, jak lokálních licencí, tak především licencí síťových zjednodušit a zrychlit.

Nový atraktivnější vzhled

S novými verzemi, kromě vylepšených a nových funkcí a možností přichází i nový vzhled.

Samozřejmě s novou verzí jsou spojeny novinky funkční a v našem případě, české kotliny, pak novinky lokalizační, které si představíme příště.

Bystrý čtenář si také jistě všiml karty ribbonu ADEON Tools, která se na obrázku objevila – ano, dopracováváme pro Vás i novou verzi této aplikace, která opět Vaše možnosti posune dál a opět povede k ulehčení práce, což je náš cíl.

Podporované CAD platformy

Nové verze aplikací CGS Labs jsou kompatibilní s AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Map 3DAutoCAD Architecture ve verzi 2013-2020 a s BricsCAD Pro a Platinum V18-V20. Podporovány jsou pouze 64bitové verze!

civil3dlogo AutoCAD logo

V případě zájmu o produkt Autopath neváhejte kontaktovat Vašeho obchodníka ADEON CZ, případně naše obchodní oddělení.

Napsat komentář