Nový Update řešení Autopath, Plateia, Ferrovia,…

V únoru jsme pro Vás připravili řadu novinek, o kterých jsme se zmínili v předchozích článcích. S jejich výčtem ještě nekončíme, jelikož tu máme i nový update pro sw řešení CGS Labs, jejímž jsme ve společnosti Adeon hlavním distributorem pro ČR i SR a výhradním pro ucelená řešení Plateia, Ferrovia a další.

Nový update všech CGS Labs řešení, obecně pojmenovaný jako 2017.5, dostává do vínku kompatibilitu s BricsCAD V19. Samozřejmostí zůstává i nadále podpora CAD platforem Autodesk od verzí 2013 až po 2019.

Tato aktualizace je platná nejen pro sw Autopath, ale také pro veškeré programy ucelená řešen, jako jsou:

Postup aktualizace

Postup aktualizace již nainstalovaného sw je jednoduchý – najděte na ribbonu CAD aplikace, kterou používáte tlačítko update, pro Autopath:

anebo pro celý balíček Plateia, Ferrovia, Aquaterra či Electra:

Pokud ještě nemáte software nainstalovaný, případně jste nově nainstalovali Vaší CAD platformu, je třeba v takovém případě stáhnout instalátor či nás o instalaci požádat a my Vám obratem zašleme aktuální verzi, kterou není třeba následně aktualizovat.

Podporované CAD platformy

Nové verze aplikací CGS Labs jsou kompatibilní s AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Map 3DAutoCAD Architecture ve verzi 2013-2019, a nově s BricsCAD Pro a Platinum V13-V19. Podporovány jsou pouze 64bitové verze!

civil3dlogo AutoCAD logo

V případě zájmu o produkt Autopath neváhejte kontaktovat Vašeho obchodníka ADEON CZ, případně naše obchodní oddělení.

Napsat komentář