Webinář: Analýza průjezdu vozidel v CAD prostředí rychle, přehledně a přesně

Simulace průjezdů vozidel zaměstnává nejednoho projektanta, ale také správce výrobních, distribučních a obchodních areálů, přepravní společnosti zabývající se přepravnou nadrozměrných nákladů a mnohé další. Na úvodním webináři, který se bude konat v novém lednovém termínu, budete seznámeni s nástrojem pro simulaci průjezdu vozidel programu Autopath PRO, který je vhodným prostředkem pro tvorbu vlečných křivek vozidel všeho druhy.

Nástroj je vybaven rozsáhlou celosvětovou knihovnou, včetně české TP 171, především však databází vozidel HZS, automobilních jeřábů, SUV a PickUp a uživatelům umožňuje tvorbu vlastních i speciálních vozidel, a to při tvorbě horizontální a vertikální analýzy. 

[bsbutton style=“btn-default btn-lg“ type=“link“ target=“true“ title=“Registrujte se nyní “ link=“https://akce.adeon.cz/autopath“ linkrel=““]

Webinář se bude konat v novém lednovém termínu v pátek 29.1. 2021 od 10h s délkou okolo 1h.

Podporované CAD platformy

Nové verze aplikací CGS Labs jsou kompatibilní s AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Map 3DAutoCAD Architecture ve verzi 2013-2020 a s BricsCAD Pro a Platinum V18-V20. Podporovány jsou pouze 64bitové verze!

civil3dlogo AutoCAD logo

Napsat komentář